Naujiena
Naujiena

Dėl O365 apsaugos, didžioji dalis organizacijų renkasi trečiųjų šalių apsaugą, nes kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau Microsoft dar nesusitvarko su naujausiomis grėsmėmis. Galime pasiūlyti papildomą apsaugą nuo phishing, SPAM ir malware. Kalbame apie ESET Cloud Office Security (ECOS). Vienas aktualiausių įrankių, nes didžiulis poreikis, efektyvus ir patogus web. valdymas, niekas nesidiegia jūsų infrastruktūroje. Užtenka nurodyti O365 tenant'ą ir pasirinkti laikotarpį. Jei norėsite išbandyti leiskite žinoti. https://www.youtube.com/watch?v=BxpTD4h6EK8 Kibernetinio saugumo srityje lyderiaujanti kompanija ESET šiandien pristatė ESET Cloud Office Security. Tai naujas programinės įrangos, kaip paslaugos, sprendimas, kuris suteikia papildomą prevencinę apsaugą vartotojams, turintiems „Microsoft 365“ paketą. Programinė įranga sukurta remiantis dabartinėmis tendencijomis, kuomet didėjanti verslų amerykanizacja įtakoja poreikį naujiems el. laiškų ir kitų bendradarbiavimo įrankių, naudojamų organizacijose, apsaugą. „Microsoft Office 365“ yra plačiai naudojamas visame pasaulyje. Populiarėjant sprendimams, veikiantiems debesijoje, daugiau nei 84% organizacijų (pagal „Gartner“ bendrovės atliktą apklausą) naudoja ar ketina naudoti „Microsoft 365“ sprendimus. ESET IT saugumo specialistai atkreipia dėmesį, jog labai svarbu, kad įmonės ir jų debesijos įrankiai būtų tinkamai apsaugoti. Įmonės įsigijusios „ESET Cloud Office Security“ bus apsaugotos nuo per el. paštą plintančių kenkėjų incidentų, sukeltų atakų ar kenkėjiškų programų. Elektroninis paštas yra šiuolaikinio verslo bendravimo pagrindas, tačiau jis tebėra vienas iš dažniausių kenkėjiškų programų platinimo kanalų, o įmonėje įvykus saugumo incidentui, pasekmės gali būti itin skaudžios, kadangi per el. paštą patekusi kenkėjiška programa gali pažeisti ir kitas įmonėje esančias sistemas. „ESET Cloud Office Security“ suteikia papildomą „Microsoft 365“ debesijoje esančios el. pašto ir duomenų saugyklos apsaugos sluoksnį, naudojant automatinę naujų vartotojų pašto dėžučių apsaugą. Pasitelkus „ESET Cloud Office Security“ patikimai apsaugosite debesyje veikiančią el. pašto paslaugą ir duomenų talpyklą - „Microsoft 365 Exchange Online“ ir „OneDrive“ su papildomu apsaugos sluoksniu, pasižyminčiu patikrintomis apsaugos nuo šlamšto, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo apsimetant technologijomis. Saugumo sprendimas padeda pašalinti nepageidaujamus el. laiškus ir išvengti tikslinių į tinklą nukreiptų atakų, leidžiant darbuotojams sutelkti dėmesį į savo darbą ir užtikrinti verslo tęstinumą. Įgalinus ESET debesyje esančią nuotolinio valdymo konsolę, nedelsiant gausite pranešimą apie naujai aptiktas kenkėjiškas grėsmes nuotolinio valdymo konsolėje arba IT administratoriaus nurodytu el. paštu. Nauji el. pašto vartotojai apsaugomi automatiškai, jų nereikės pridėti rankiniu būdu.


21 
  • Pardavėjas: eset
  • SKU: 00001

daugiau


Atsiliepimai

1. Ar ECOS išsprendė kilusias problemas dėl SPAM bei Phishing laiškų tūrinio?

2. Ar buvo lengva pradėti naudotis sprendimu ?

3. Ar turėjot atvejų, kai ECOS realiai padėjo apsaugoti darbuotojų el. paštą. (Ar stebite ataskaitas) ?


UAB “X”

1. Su SPAM didelių problemų neturėjome, bet kad ta apsauga sustiprėjo, tikrai pajutome.

2. Buvo lengva, nes buvo labai geras supportas iš ESET žmonių bei mokomosios sesijos. Keep up the good work.

3. Pastoviai stebime, tų atvejų pasitaiko, bet tai jau priimame kaip savaime suprantamą dalyką Produktas pilnai atitinka tai kodėl jį pirkome.


UAB “Y”

1. Kai turėjome 0365, naudodavome tik white list ir black list, kenkėjiški laiškai praeidavo. Pradėjus naudoti ECOS SPAM’as visai dingo, gaunam 2 laiškus į ketvirtį. Per tą laikotarpį kol naudojame ECOS apskritai padidėjo phishing laiškų kiekis, matome didesnį pavojų mobiliuosiuose telefonuose. ECOS labai konkrečiai matosi grėsmės, lengva surasti siuntėją, įdėti į baltą ar juodą sąrašą, praleisti, neužlaikyti karantine.

2. Default nustatymai iki 20-30 d.v paprasčiau nebūna, bet didesniam poreikiui mūsų atveju teko pasedėti ieškant politikų nustatymo aukso viduriuko.

3. Reguliariai atąskaitų netikrinu, nes ramu, bet ačiū pabandysiu. Nesam nukentėję naudojant ECOS, garantuoja ramybę. Galima sakyti tikrai ramiai gyvenam jei lyginant prieš tai kuomet naudojom default 0365 priemones.


UAB “Z”

1. Laiškų sumažėjo tikrai, šiandiena pagavo 3 phishing laiškus, veikia labai efektyviai.

2. Reikėjo prisijaukinti įrankį, padirbėti su white list’ais, ESET turi griežtas taisykles, bet dėl to džiaugiamės. Pati pradžia tenant pridėjimas ir naudojimas buvo labai paprastas.

3. Nauda 100% ypač pasidarė ramu pardavėjų grandyje, nes jie gauna daugiausiai laiškų. ECOS vykdo ir savotišką darbuotojų edukaciją, suteikia progą dialogui nes kyla darbuotojams klausimų kas čia, kaip čia, koks siuntėjas ir t.t. Esam laimingi.