Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena

Labai tiksli ir bekontaktė žmogaus kūno temperatūros matavimo sistema, kuriai nereikalingas papildomas personalas, o rezultatas gaunamas vos per 1 sekundę. Greitas ir lengvas montavimas, bei itin paprastas naudojimas. Per valandą kūno temperatūrą gali pasitikrinti iki 700 žmonių.


1052 1210(-13.06%)
  • Pardavėjas: KENTIX
  • SKU: 19191919

daugiau


Paprasta naudoti

Sistemos naudojimui nereikalingas papildomas personalas. Matavimas optiškai ir akustiškai patvirtinamas vos per 0,6 sekundės. Visas priartėjimo prie „SmartXcan“, temperatūros matavimo ir pasitraukimo procesas užtrunka apie 3–5 sekundes. Šviesos diodų juosta rodo rezultatą tiesiogiai naudojant žalios arba raudonos spalvos indikatorius. Priklausomai nuo nustatymo, LED juosta taip pat gali rodyti tris temperatūros diapazonus, tokius kaip pakilusi temperatūra, karščiavimas ar aukšta temperatūra.

Tikslus kūno temperatūros matavimas išmanių jutiklių dėka

1024 jutikliai matuoja temperatūrą daugybėje taškų akyse ir kaktoje. Dėl apibrėžto ir visada to paties proceso, yra gaunama daug daugiau pakartotinių matavimų nei naudojant kitus kūno temperatūros matavimo sprendimus. Siekiant nuolat „mokyti“ šiluminį vaizdą ir optimizuoti matavimo procesą, naudojami papildomi giluminio (ang. Deep learning) mokymosi algoritmai. Gavus daugiau nei 1000 išmatuotų verčių, rezultatas yra patikimas kūno temperatūros rodiklis.


Visas komplektas

„Kentix SmartXcan Sensor“ tiekiamas kaip visas komplektas. Sieninis laikiklis, tvirtinimo medžiaga ir dangteliai yra pridedami prie komplektacijos. Paleidimui reikalingas tik tinklo ryšys su „Power over Ethernet“ (PoE). Naudodamiesi tinklo jungtimi ir integruotu HTTPS žiniatinklio serveriu, įrenginį galite bet kuriuo metu pasiekti naudodamiesi asmeniniu kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Taigi, yra paprasta atlikti konfigūracijos pakeitimus ar atnaujinimus. Kelių įrenginių administravimas, įskaitant konfigūracijos paskirstymą, taip pat yra įmanomas be jokių problemų.

Kompaktiškas, lengvai montuojamas

Jutiklis, kurio matmenys tik 120x120x47mm, tiekiamas su užrakinamu sieniniu laikikliu ir kabelio gaubtu. Jutiklis idealiai montuojamas 110–120 cm aukštyje.

NUORODA