PREVENCINĖS APSAUGOS SPRENDIMAI

Termo kameros

Įspūdingos, veiksmingos, už prieinamą kainą: aukšto kalibro šiluminio vaizdavimo technologija modulinėje dvigubos kameros sistemoje.

Papildykite savo perimetro saugumo ir priešgaisrinės apsaugos sprendimus ką tik pasirodžiusia technologija. Šios oro sąlygoms atsparios MOBOTIX terminės kameros aptinka ir užfiksuoja objektus bei žmones naudodamos šilumos žymas didesniu nei 100 metrų atstumu, net ir visiškoje tamsoje. Dar svarbiau – terminės kameros apsaugo privatumą.Vidaus stebėjimo kameros

Nepastebima ir daugiafunkcinė apsauga  

Nepaisant itin žemų sistemos sąnaudų, mūsų vidaus kamerose naudojamos visos MOBOTIX funkcijos, tokios kaip hemisferinė technologija. Kadangi patalpų viduje atstumai yra mažesni, hemisferinė vaizdo sistema su plataus kampo objektyvu ir 360° visų pusių vaizdu (jei montuojama lubose) ar 180° panoraminiu vaizdu (jei montuojama sienoje) dažnai yra pats veiksmingiausias būdas stebėti patalpas. Viena kamera gali slaptai stebėti visą patalpą nepalikdama jokių aklųjų zonų.

Lauko stebėjimo kameros

Tvirtos, atsparios ir daugiafunkcinės

Nuo pat Antarktidos iki tropinių Floridos pelkių, MOBOTIX kameros pasižymi savo patikimumu net pačiomis atšiauriausiomis aplinkos sąlygomis ir įrodo tai kiekvieną dieną. MOBOTIX lauko kamerose nenaudojamos mechaninės judančios dalys. Jų unikalaus daugiafunkcinio dizaino dėka, nereikalingas papildomas šildymas ar aušinimas esant nuo -30°C iki +60°C temperatūrai. Jų priežiūros nereikalaujantis stiklo pluoštu sutvirtintas korpusas taip pat apsaugo nuo itin aukšto drėgnumo lygio (be kondensato), korozijos, teršalų ir tiesioginių saulės spindulių.

Priešgaisrinės signalizacija

Priešgaisrinės signalizacija

Priešgaisrinė signalizacija įrengiama patalpose kaip stebėjimo sistema, turinti dūmų ar šiluminius jutiklius, kurie reaguoja į matomus dūmus ar nustatytas temperatūros normas. Gaisrinė signalizacija gali būti sudėtinė apsaugos signalizacijos dalis ir valdoma tuo pačiu kontrolės prietaisu.

Priešgaisrinės signalizacijos įrengimas sumažina tiesioginį gaisro paplitimo pavojų, ji skirta gaisro aptikimui ir pavojaus signalo perdavimui. Apie pavojų sistema praneša garso, šviesos bei ryšio kanalais.

 Priešgaisrinės signalizacijos sistemas sudaro:

• Priešgaisrinės centralės;

• Gaisro davikliai;

• Sirenos;

• Pavojaus mygtukai;

• Kiti priedai.

Apsaugos sistemos

Kartu su naujausiomis technologijomis nuolat tobulėjantys įsilaužėliai neretai sugeba „pergudrauti“ primityvią namų apsaugos sistemą. Todėl vertindami Jūsų privačios erdvės svarbą ir saugumą, pabrėžiame apsaugos sistemos teikiamas naudas.

Mūsų asortimente galite rasti pačių įvairiausių sistemų, kurios yra ilgaamžės, patikimos ir technologiškai pažengusios. Siūlomame pasirinkime yra kiekvieno poreikius atitinkančios apsaugos sistemos ir atskiros jų dalys:

  • centralės
  • lauko ir vidaus sirenos;
  • stiklo dūžio jutikliai;
  • judesio jutikliai;
  • dūmų davikliai;
  • temperatūros jutikliai;
  • magnetiniai durų/langų davikliai;
  • elektroniniai perimetro barjerai ir kitas Jūsų saugumą užtikrinančias apsaugos sistemos dalis.

Tik nuo Jūsų poreikio priklausys, kokios dalys sudarys apsaugos sistemą ir į kokias jos dalis norėsite investuoti daugiausiai. Mūsų siūlomame asortimente galėsite rinktis atsižvelgiant į savo finansines galimybes ir poreikius.